Kontakt

Znajdź swojego protetyka

Białystok

Podlaskie Centrum Medyczne

godziny otwarcia:

pn.-pt.: 8.00 – 16.00

nr telefonu:

adres e-mail:

Gniezno

Przychodnia Medipom

godziny otwarcia:

pn.-pt.: 8.00 – 16.00

nr telefonu:

adres e-mail:

Police

godziny otwarcia:

pn.-pt.: 8.00 – 16.00

nr telefonu:

adres e-mail:

Ursus

godziny otwarcia:

pn.-pt.: 8.00 – 16.00

nr telefonu:

adres e-mail:

Stargard

godziny otwarcia:

pn.-pt.: 9.00 – 17.00

nr telefonu:

adres e-mail:

Szczecin

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy

godziny otwarcia:

pn.-pt.: 8.00 – 16.00

nr telefonu:

adres e-mail:

Warszawa

Przychodnia Grupa Zdrowie

godziny otwarcia:

pn.-pt.: 8.00 – 16.00

nr telefonu:

adres e-mail:

Płock

Przychodnia Grupa Zdrowie

godziny otwarcia:

pn.-pt.: 8.00 – 16.00

nr telefonu:

adres e-mail:

Bydgoszcz

Przychodnia Chrobrego

godziny otwarcia:

pn., czw., pt.: 8:00 – 16:00
wt.,śr. : 10:00 -18:00

nr telefonu:

adres e-mail:

Ursus

ul. Kolorowa 19, gabinet 146 ,
02-495 Ursus

+48 609 624 525
urus@modelowaniesluchu.pl

pn.-pt.: 8.00-16.00

Podlaskie Centrum Medyczne

ul. Transportowa 4, parter, gabinet 8
15-399 Białystok

+48 603 157 402
bialystok@modelowaniesluchu.pl

pn.-pt.: 8.00-16.00

Przychodnia Medipom

ul. Jeziorna 13 A, I piętro, gabinet 4,
62-200 Gniezno

+48 609 624 538
gniezno@modelowaniesluchu.pl

pn.-pt.: 8.00 – 16.00

Stargard

Al. Żołnierza 6
73-110 Stargard

+48 603 566 804
stargard@modelowaniesluchu.pl

pn.-pt.: 9.00 – 17.00

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy

ul. Bolesława Śmiałego 33, gabinet 215
70-347 Szczecin

+48 697 710 307
szczecin@modelowaniesluchu.pl

pn.-pt.: 8.00-16.00

Police

ul. Piłsudskiego 6 gabinet 8,
72-010 Police

+48 601 726 857
police@modelowaniesluchu.pl

pn.-pt.: 8.00-16.00

Przychodnia Grupa Zdrowie

ul. Kondratowicza 27B, gabinet 23,
03-285 Warszawa

+48 601 199 651
kondratowicza@modelowaniesluchu.pl

pn.-pt.: 8.00-16.00

Przychodnia Grupa Zdrowie

ul. Gradowskiego 26, gabinet 4,
09-400 Płock

+48 603 662 803
plock@modelowaniesluchu.pl

pn.-pt.: 8.00-16.00

Przychodnia Chrobrego

ul. Bolesława Chrobrego 14, wysoki parter
85-047 Bydgoszcz

+48 693 352 179
bydgoszcz@modelowaniesluchu.pl

pn., czw., pt.: 8:00 – 16:00 wt.,śr. : 10:00 -18:00

Masz pytania?
Napisz do nas






    Umów się na wizytę