Zdalne dopasowanie
aparatów słuchowych

Do niedawna w celu regulacji ustawień oraz lepszej konfiguracji aparatu słuchowego konieczne były każdorazowe wizyty w gabinecie protetyka słuchu. Wiemy, że generuje to koszty związane z dojazdem a także potrzebę organizacji dnia oraz czasu na wizytę, dlatego dzisiaj oferujemy Ci usługę zdalnej regulacji ustawień. Najnowsza technologia znajdująca się w naszych aparatach pozwala na zmianę ustawień za pośrednictwem aplikacji – ReSound Smart 3D. Oprócz możliwości, które daje Ci aplikacja możesz także wysłać prośbę o kontakt do swojego protetyka słuchu, który w odpowiedzi umówi się z Tobą na Zdalne dopasowanie.
Zdalne dopasowanie
Podczas Zdalnego dopasowania protetyk słuchu będzie w stanie dokonać regulacji tak, jak robi to w gabinecie słuchu. Uaktualnienie programów dostaniesz po krótkim czasie do wgrania poprzez aplikację.
Jest to szybkie, komfortowe oraz bezpieczne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na wizyty u protetyka, znajdują się w różnorodnym środowisku akustycznym oraz chcą mieć pełną kontrolę nad swoim słyszeniem.
Masz pytania?
Napisz do nas


    Umów się na wizytę