Włącz nowy komfort słuchania

ReSound Enya™ to nowoczesny aparat słuchowy, który zapewnia wyjątkową jakość dźwięku i doskonałe rozumienie mowy. Niewielkie, dyskretne urządzenie występuje w szerokiej gamie modeli i kilku kolorach.

Aparat ukryty jest w dyskretnej, wytrzymałej obudowie i posiada zaawansowane rozwiązania technologiczne. System WindGuard redukuje szum wiatru aby można było się cieszyć komfortem słuchania na zewnątrz. Dzięki DFS Ultra można zapomnieć o piszczeniu aparatów, nawet przy bliskim kontakcie. Generator szumów TSG z kolei pozwala na zaprogramowanie różnych rodzajów dźwięków terapeutycznych, aby pomóc odwrócić uwagę od szumu usznego i znaleźć ulgę.

Aparat pokryty jest nowatorską nanopowłoką iSolate, która sprawia, że aparaty są jeszcze bardziej odporne na wodę czy kurz.

Urządzenia pozwalają też na połączenie bezprzewodowe z domowymi urządzeniami. Teraz można przesyłać dźwięk swojej ulubionej muzyki wprost do aparatu, dzięki akcesoriom bezprzewodowym w technologii 2.4 GHz. Albo kontrolować je przy pomocy aplikacji ReSound Control™, a do tego zmieniać głośność i programy w swoich aparatach za pomocą smartfona.

Z urządzeniem działa specjalna aplikacja ReSound Relief, zawierającą kojące dźwięki – idealne, by znaleźć ulgę w szumie usznym.

Pobierz z APP STORE dla urządzeń z systemem iOS

Pobierz ze Sklepu Play dla urządzeń z systemem Android