Modelowanie Słuchu jest siecią punktów protetycznych zapewniających szeroki zakres usług w dziedzinie ochrony i korygowania słuchu. Nasz personel stanowią protetycy słuchu z wieloletnim doświadczeniem. W ofercie posiadamy aparaty słuchowe na przewodnictwo powietrzne oraz kostne renomowanych, światowych firm – liderów w branży. Jako oficjalny partner „Centrum Słuchu i Mowy Medincus” w Kajetanach możemy zapewnić pacjentom zarówno najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne jak i kompleksowe rozwiązywanie problemów związanych ze słuchem. Dzięki tej współpracy oferujemy wsparcie nawet w najtrudniejszych przypadkach.

W naszych gabinetach posiadamy również specjalistyczny sprzęt do terapii centralnych zaburzeń słuchu (CAPD), a samą terapię (metodą Skarżyńskiego) prowadzą certyfikowani terapeuci.

Naszą misją jest zapewnianie kompleksowej pomocy pacjentom z ubytkami słuchu w zakresie diagnozowania, doboru i dopasowania aparatów słuchowych oraz rehabilitacji słuchu i mowy. We wszystko co robimy, wkładamy całe nasze serce – pomaganie pacjentom to nasza pasja, której oddajemy się bez reszty.